Mutlu anıları biriktirmenin zamanı, Kaş Caz Festivali başlıyor!
Yaklaşın ve o özlediğimiz anların bir parçası olun.

Kaş Caz Festivali, 27-28-29 Ağustos’ta Setur Marina ev sahipliğinde müzikseverlerle buluşuyor.Müzisyenlerin solo ve grup performansları, misafirlerine denizin kıyısında caz müziği ile unutulmaz bir gece yaşatırken, ılık esintiler ve yıldızlar altında bu yıl da eşsiz geçecek!

27 Ağustos

DJ BARTHEZ

Kaş’ın muhteşem gün batımını özel setiyle uğurlayacak olan DJ Barthez, gecenin sonunda da bizleri yıldızlarla birleştirecek.

Kendisini Hür FM, Radio Contact, Radio 2019 ve Radio Oxi-gen gibi Türkiye’nin her zaman müziğiyle ön plana çıkmış radyolarında dinledik. 2010 yılından bu yana Karnaval bünyesindeki Joy FM’de farklı görevlerini sürdürüyor ve son 7 yıldır JoyJazz’ın küratörlüğünü yürütüyor.
Stevie Wonder, Tony Bennett, Nile Rodgers, Alicia Keys, Duran Duran, Macy Gray ve Beirut gibi isimlerin önünde çaldığı warm-up set’leriyle de hatırladığımız DJ Barthez, Türkiye’deki sayısız festivale performansıyla katkıda bulundu. Joy FM’deki ‘Easy drive home’ programını hazırlayıp sunan DJ Barthez Ağustos’ta Kaş Caz Festivali’nde.

CEM TUNCER TRIO

Cem Tuncer Trio, uzun yıllardır beraber çalmanın vermiş olduğu müzikal tecrübeyle birlikte, orijinal bestelerini ve modern cazın tüm coşkusunu Kaş Caz Festivali sahnesine taşıyacak.

Cem Tuncer Gitar, Alper Yılmaz Bas Gitar, Ediz Hafızoğlu Davul

FLAPPER SWING

Bu yaz caz bambaşka!
Django Reinhardt ve Stephane Grappelli’nin izinden giden akustik caz grubu Flapper Swing, Kaş Caz Festivali’nde. 1920-30’ların caz standartlarına yer veren grup, dinleyicilerine o dönemin eşsiz atmosferini Kaş Setur Marina’da yaşatacak.

Nevin Hetmanek Vokal, Erhan Erbelger Gitar, Tomas Hetmanek Gitar, Tamer Temel Klarnet, Volkan Topakoğlu Kontrbas

JÜLİDE ÖZÇELİK

Türkiye’nin başarılı caz temsilcilerinden evrensel standartlarda Türkçe Caz Müziği projeleri oluşturan, duru sesiyle müziğin derinliklerine indiğimiz Jülide Özçelik kulaklarımızı huzurla buluşturacak. Cumartesi akşamı gün batımı sonrası, birbirinden değerli orkestra ekibiyle Kaş Caz Festivali kapsamında Setur Marina’da!

Ediz Hafızoğlu Davul, Cem Tuncer Gitar, Efecan Tuncer Bass, Serhan Erkol Saksafon

28 Ağustos

DJ SET (MESUT YÜCEL-ECHO)

Kaş müdavimlerinin vazgeçilmez Echo Bar’ı. Herkesin güzel anılarının olduğu, mekanın ve müziklerinin sahibi Mesut Yücel. Kaş Caz Festivali’nde olmazsa olmazdı.

SOCIAL INCLUSION BAND

Müziğin değiştirici gücüne inanan Alternatif Yaşam Derneği tarafından “herkes için müzik” mottosuyla bir sosyal girişim olarak 2009 yılında kuruldu. Kuruluşunun hemen ilk yılında 19. Akbank Caz Festivali’nde sahne aldı. Takip eden yıllarda dönemlerin önemli tüm festival ve konser organizasyonlarında yer aldı. Etkinlik mekanlarının erişilebilirliğine öncülük etti. Sahnelerde engellilerin artık sanatçı kimlikleri ile aktif rol alması, müziğin gücü ile de topluma eşitlik, kapsayıcılık ve dayanışma mesajlarının iletilmesi Social Inclusion Band grubunun sistem değişikliği misyonu oldu. Değişime açık kimliği ile SIB, her dönem gönüllü profesyonel müzisyenlerin eşliğine olanak tanıdı. Kendi özgün eserleriyle festivalin en sürpriz grubu olmaya aday Social Inclusion Band, Kaş Caz Festivali’nin 2021 sahnesine yeni müzik yaklaşımı ve genç ekibi ile çıkıyor olacak.

Oral Sargın Gitar, Klavye, E-altyapı, Zafer Özkan Klarnet, Saksafon, Evgenii Tishchenko Vokal, Gitar, Benay Gözkaman Vokal

EDİZ HAFIZOĞLU “NAZDRAVE”

Kendisini yarı Likyalı, yarı Balkan olarak tanımlayan Ediz Hafızoğlu ve arkadaşlarının müzikal yolculuklarını yansıttıkları ‘Nazdrave’ projesi, bizleri içsel yoğunluktan sade bir yolculuğa davet ediyor.

Kendi jenerasyonunun en iyi müzisyenlerini bir araya getiren Nazdrave, festivalin ikinci gününde, gün batımından hemen sonraki saatlerde sahnede.

Bîdar Vokal, Barış Doğukan Yazıcı Trompet, Serhan Erkol Alto Saksafon, Engin Recepoğulları Tenor Saksafon, Adem Gülşen Tuşlu Çalgılar, Cem Tuncer Gitar, Alper Yılmaz Bas Gitar, Ediz Hafızoğlu Davul

BİRSEN TEZER

Caz müziğinin en güçlü vokallerinden biri.
Notaların yıldızlara karışacağı bu muhteşem gecede, Birsen Tezer’in dünyasına dahil olmaya hazır mısınız?

Gürol Ağırbaş Bass Gitar, Tunç Öndemir Akustik Gitar / Vokal, Emre Tankal Elektro Gitar, Derin Bayhan Bateri Davul

29 Ağustos

DJ BARTHEZ

Kaş’ın muhteşem gün batımını özel setiyle uğurlayacak olan DJ Barthez, gecenin sonunda da bizleri yıldızlarla birleştirecek.

Kendisini Hür FM, Radio Contact, Radio 2019 ve Radio Oxi-gen gibi Türkiye’nin her zaman müziğiyle ön plana çıkmış radyolarında dinledik. 2010 yılından bu yana Karnaval bünyesindeki Joy FM’de farklı görevlerini sürdürüyor ve son 7 yıldır JoyJazz’ın küratörlüğünü yürütüyor.
Stevie Wonder, Tony Bennett, Nile Rodgers, Alicia Keys, Duran Duran, Macy Gray ve Beirut gibi isimlerin önünde çaldığı warm-up set’leriyle de hatırladığımız DJ Barthez, Türkiye’deki sayısız festivale performansıyla katkıda bulundu. Joy FM’deki ‘Easy drive home’ programını hazırlayıp sunan DJ Barthez Ağustos’ta Kaş Caz Festivali’nde.

VOLKAN İNCÜVEZ

Günbatımı eşliğinde, aşina olduğumuz halk ezgilerini Volkan İncüvez’in perspektifinden dinlemeye hazır mısınız?

Festivalin son gününde, doğaçlamalardan elektroniklere ve modern aranjmanlara doğru giden türlerarası bir yolculuk bizleri bekliyor.

TULUĞ TIRPAN – İYİ, KÖTÜ, ÇİRKİN

Gün batımından sonra eşsiz bir yolculuk sizi bekliyor.
Tuluğ Tırpan, Şentürk Öztaş ve Mustafa Olgan’ın oluşturduğu caz grubu ‘’ İyi, Kötü, Çirkin,’’ batı ve doğu tınılarını birleştirerek sevenlerine eşsiz bir evrensel müzik deneyimi sunuyor.

Tuluğ Tırpan Piyano, Mustafa Olgan Kanun, Şentürk Öztaş Bas gitar

CENK ERDOĞAN TRIO

Müziğin ruhuna dokunmak ister misin? Akdeniz’in en güzel günlerinde, ılık rüzgar ve yıldızlara muhteşem bir perdesiz gitar eşlik edecek. Müziğin derinliklerine ineceğiniz bu akşamda, Cenk Erdoğan Trio, caz severlere unutulmaz anılar bırakacak…

Cenk Erdoğan Perdesiz Gitar, Ekin Cengizhan Davul, Baran Say Kontrbas

Bilinmesi Gerekenler

• Festivalin kapı açılış saati 18:00’dir.
• Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı katılımcılar ebeveynleri eşliğinde festivale giriş yapabilirler. 6 yaş ve üzeri kişiler bilete tabidir.
• Festival kapasitesi sınırlı sayıdadır. 
• Festival COVID-19 sebebiyle özel kurallara tabidir ve bilet satın alan tüm katılımcılarımız organizasyon tarafından belirlenmiş olan kuralları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

• Etkinlik sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hazırlanan numarasız oturma düzeni ile gerçekleşecektir.
• Festival girişinde, temassız ateş ölçümü uygulanmaktadır. 38 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde, katılımcılar işletmeye alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılacaktır.
• Festival girişinde Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden, HES kodu sorgulaması yapılacaktır. Sorgulama sonucunda RİSKLİ çıkan katılımcılar festival alanına alınmayacaktır ve bilet para iadesi yapılmayacaktır.
• Organizasyon, bakanlık tarafından duyurulacak yeni kurallar ve/veya tavsiyeler ışığında festival ile ilgili uygulamalarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Katılımcılar alana girerken muhakkak maske takmalı ve konser süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacaktır. Maske takmamakta ısrar eden kişiler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.
• Bütün katılımcıların kimliklerini yanında bulundurmaları gerekmektedir.
• Konser biletleri devredilemez ve iade edilemez.
• Kayıp biletler için işlem yapılmayacaktır.
• Festival girişinde bilet sahiplerine bileklik takılacaktır ve festival boyunca çıkarılmamalıdır. 
• Konser süresince biletinizi ve bilekliğinizi saklayınız
• Kombine bilet sahibi katılımcılarımız bileklik ve biletlerini, festivalin devam edeceği 3 gün süresince taşımalıdır.
• Organizasyon firması bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Konser biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır.
• Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini konser alanından çıkarma hakkına sahiptir.
• Organizasyon sahibi etkinlik için, bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına uygun görmediği kişiyi almama hakkına sahiptir.
• Festival alanı evcil hayvan getirilmesine müsaittir.
• Festival alanında emanet noktası bulunmamaktadır.
• Konser alanında yanınızda bulunan eşyaların sorumluluğu size aittir.
• Etkinlik her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir. Her türlü hava koşuluna hazırlıklı olunması önerilir. Bilet iadesi yapılmayacaktır.
• Etkinlik alanı içerisinde yiyecek ve içecek satışı yapılacağı için, dışarıdan getirilen yiyecek ve içecek etkinlik alanına alınmayacaktır.
• Konser alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.
• Konser alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası) ile girmek yasaktır. Selfie ve GoPro çubukları ile etkinlik alanına girilmesine izin verilmeyecektir.
• Konser süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Katılımcı, sanatçı yönetimi uygun gördüğü takdirde görsel-işitsel kayıt cihazlarına el konabileceğini kabul eder.
• Konser alanındaki ses düzenleri geçici duyma problemlerine yol açabilir.
• Konser alanındaki ışık düzenleri geçici göz rahatsızlıklarına neden olabilir.
• Organizatör herhangi bir nedenle bilet iadesi yaparak festivali iptal etme hakkına sahiptir.
• Organizatör festival programında, mekanında ve tarihinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Organizatör, festival alanında kayıp ve kazalara karşı gerekli her türlü emniyet tedbirini almaktadır. Ancak, festival alanının doğal, tümsek yapısı nedeniyle, izleyiciler de, festival süresince mal ve can güvenliklerine azami özen göstermek, yaşanabilecek kaza ve kayıplara karşı da her zaman tedbirli ve dikkatli davranmakla yükümlüdür.
• Konsere katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı konser organizasyonuna ait olup katılımcı, konsere katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
• Festival süresince çıkan atıkları, festival alanındaki ayrıştırılmış çöp kutularına atmanızı rica ederiz.

İletişim